„Miłość” Sierakowice. Dekoracje rodem z bajki na Twojej imprezie!

Oddaj się w ręce Miłości… dosłownie! Sklep z ozdobami i usługi dekoratorskie przy ul. Dworcowej w Sierakowicach to właśnie to, czego potrzebuje Twoja impreza. Zapoznaj się z bogatą ofertą Miłość Party Shop oraz Miłość Dekoracje & Florystyka i spraw, aby nadchodzące wydarzenie było niezapomniane zarówno dla Ciebie, jak i dla gości.

0

Oddaj się w ręce Miłości… dosłownie! Sklep z ozdobami i usługi dekoratorskie przy ul. Dworcowej w Sierakowicach to właśnie to, czego potrzebuje Twoja impreza. Zapoznaj się z bogatą ofertą Miłość Party Shop oraz Miłość Dekoracje & Florystyka i spraw, aby nadchodzące wydarzenie było niezapomniane zarówno dla Ciebie, jak i dla gości.

– Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług związanych z organizacją różnego rodzaju wydarzeń. Miłośnicy imprez z klasą znajdą u nas dekoracje ślubne, florystyczne, urodzinowe, na komunię, chrzciny i wiele więcej. Warto zajrzeć do nas osobiście, bądź sprawdzić naszą stronę internetową. Potrafimy zaskakiwać… tak samo, jak imprezy naszych klientów – mówi Magdalena Blok, właścicielka firmy Miłość.

MIŁOŚĆ DEKORACJE & FLORYSTYKA

Profesjonalna, kompleksowa dekoracja sal weselnych, kościołów i imprez okolicznościowych to nieodłączna część usług oferowanych przez firmę z Sierakowic.

– Na naszej stronie internetowej można zobaczyć przykładowe, autorskie dekoracje sal. Wychodzimy poza szablon, więc jesteśmy w stanie sprostać pomysłom nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz usługi dekoratorstwa, oferujemy też florystykę ślubną i okolicznościową – dodaje Magdalena Blok.

Firma Miłość to też wypożyczalnia dekoracji. Więcej na stronie – http://miloscdekoracje.pl/wypozyczalnia/

HIT KAŻDEJ IMPREZY

FOTOBUDKA LUSTRO 60’ to inny wymiar rozrywki. Goście stają przed dotykowym lustrem, a kolorowe animacje zapraszają ich do zaangażowania się w zabawę.

– Po zakończeniu sesji mamy możliwość złożenia podpisu na lustrze, po czym wszystko to można wydrukować w wybranym formacie. Zapewniamy księgę gości, niezbędne akcesoria, obsługę, personalizację zdjęć i galerię online – mówi właścicielka firmy Miłość.

MIŁOŚĆ PARTY SHOP

Sklep przy ul. Dworcowej w Sierakowicach to odpowiedź dla wszystkich miłośników imprez z klasą. W Miłość Party Shop znajdziemy przede wszystkim artykuły dekoracyjne na imprezy tematyczne, takie jak: urodziny, chrzciny, baby shower, wieczory panieńskie, wesela i wiele innych.

Sklep Party Shop to też duży wybór balonów z helem na każdą okazje. Te z kolei są nieodłączną częścią każdego wydarzenia. Ścianki z balonów, kolumny, bukiety balonowe, łuki, girlandy itp. również wpisują się więc w ofertę sklepu. Oprócz nich dostępne są między innymi akcesoria ślubne i weselne oraz kartki okolicznościowe, a także opakowania na prezenty.

Weź udział w konkursie!

Miłość Party Shop i Miłość Dekoracje & Florystyka ogłaszają konkurs, w którym do wygrania jest:
1. Bukiet ślubny oraz butonierka dla Pana Młodego (odbiór osobisty z naszej pracowni)
BĄDŹ
2. Spersonalizowana ścianka do zdjęć (kolor oraz grafikę wybieracie Wy)

Dodatkowo przewidywana nagroda pocieszenia.

CO TRZEBA ZROBIĆ, ABY WYGRAĆ?
1. Polubić Miłość Dekoracje & Florystyka oraz Miłość Party Shop.
2. Udostępnić post konkursowy, dostępny na stronie Miłość Dekoracje & Florystyka.
3. W komentarzu POD POSTEM KONKURSOWYM wpisać DATĘ i MIEJSCE ślubu (dotyczy terytorium województwa pomorskiego) oraz OPIS lub KOLAŻ swojego wymarzonego ślubu.
Uwzględniajcie motywy przewodnie, kolory, niech Wasza wyobraźnia nas zaskoczy!

– Wśród przesłanych propozycji, wybrana zostanie najciekawsza i najbardziej oryginalna! Oczywiście sprawdzimy, czy wszystkie warunki konkursu zostały spełnione – dodaje Magdalena Blok.

Konkurs trwa do 31.03.2020. Zwycięzców ogłosimy 01.04.2020.


Miłość Party ShopMiłość Dekoracje & Florystyka

Sierakowice ul. Dworcowa 11

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj