Mikołaje na motocyklach odwiedzili gminę Potęgowo

Z hukiem silników przez kilkanaście miejscowości przetoczył się Motocyklowy Rajd Mikołajkowy po Gminie Potęgowo. W niedzielnym wydarzeniu uczestniczyło kilkudziesięciu motocyklistów, który towarzyszyli miłośnicy jazdy terenowej 4x4. Dla mieszkańców, którzy na trasie oczekiwali zmotoryzowanych Mikołajów, przygotowano słodkie niespodzianki.

0
źródło foto: gmina Potęgowo

Z hukiem silników przez kilkanaście miejscowości przetoczył się Motocyklowy Rajd Mikołajkowy po Gminie Potęgowo. W niedzielnym wydarzeniu uczestniczyło kilkudziesięciu motocyklistów, który towarzyszyli miłośnicy jazdy terenowej 4×4. Dla mieszkańców, którzy na trasie oczekiwali zmotoryzowanych Mikołajów, przygotowano słodkie niespodzianki.

Rajd wyruszył o godz. 11:00 spod Gminnego Centrum Kultury w Potęgowie, gdzie krótką odprawę dla uczestników poprowadził wójt Dawid Litwin. Kolumna wyruszyła na trasę, która wiodła przez kilkanaście miejscowości gminy Potęgowo. Rajdowcy odwiedzili Darżyno, Poganice, Rębowo, Karżnicę, Wieliszewo, Malczkówko, Malczkowo, Łupawę, Grąbkowo, Dąbrówno, Wargowo, Warcimino, Żychlin, Chlewnicę, Skórowo, Węgierskie, Głuszynko, Grapice, Rzechcino, Radosław i Nieckowo. Czasem trasa wiodła także przez wioski, znajdujące się już poza granicami gminy.

Zamknięcie rajdu zorganizowano przy Urzędzie Gminy Potęgowo, gdzie oficjalnie uruchomiono iluminację szopki bożonarodzeniowej oraz odbył się koncert kolęd śpiewanych przez Zespół Polanki z Karżnicy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj