Medal Mistrzostw Polski dla zawodnika GKS Żukowo

Wojciech Serkowski z Gminnego Klubu Sportowego Żukowo zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski U23 w biegach przełajowych na dystansie 8 km, których gospodarzem były Kaszuby.

0

Wojtek od lat będąc zawodnikiem ścisłej czołówki, wywalczył upragniony medal indywidualnie w kategorii młodzieżowej (od stycznia będzie już seniorem).

Wcześniej wraz z Markiem Kowalskim i Łukaszem Kujawskim wywalczyli w drużynie brązowy medal Mistrzostw Polski seniorów w Żaganiu w roku ubiegłym. Tak też GKS Żukowo drużynowo zdobyło brąz w kategorii juniorów.

Miła informacja dotarła z Ludowych Zespołów Sportowych, ponieważ GKS Żukowo sekcja lekkiej atletyki otrzymała List Gratulacyjny jako wiodący klub w roku 2019!

Źródło: GKS Żukowo