Zacięta gra, duża dawka emocji i w końcu... zwycięstwo.

0

Zacięta gra, duża dawka emocji i w końcu… zwycięstwo.

W minioną niedzielę, 15 września o godz.11:00 na stadionie w Lęborku, Lwice podejęły obecne liderki rozgrywek III Ligi Kobiet – zespół AKP Jastrząb Malbork.

Wynik spotkania 1:0 otwiera Agnieszka Zielińska, siedem minut później pada wyrównująca bramka dla gości i mecz, można powiedzieć, na nowo się rozpoczyna. Jednak Weronika Lejk nie pozwala długo czekać, bo już w 40 minucie strzela na 2:1, po czym Lew Lębork przejmuje inicjatywę do końca pierwszej połowy.

Regulaminowa przerwa, w niej kilka trafnych uwag oraz zaleceń trenera Andrzeja i w 56 minucie ponownie Agnieszka Zielińska podwyższa wynik na 3:1. Chwilę po niej na listę strzelców pięknym strzałem wpisuje się Jadzia (Weronika Butowska) na 4:1. W 70 minucie ponownie Weronika pokonuje bramkarkę gości i jest 5:1

– Kontrolowaliśmy grę i w doliczonym czasie 90’+1′ Agnieszka Zielińska notuje swojego kolejnego w tej rundzie hattricka, prowadzimy 6:1. Łapiemy małą chwilę rozluźnienia i przeciwniczki po błędzie w defensywie dostają piłkę i wykorzystują prezent, aby ostatecznie zapisać wynik spotkania MKS LEW LĘBORK 6:2 AKP JASTRZĄB MALBORK – mówi Piotr Grudzień, prezes klubu piłkarskiego „Lew Lębork”.

Pechowo potoczyło się to spotkanie dla młodej zawodniczki Pauliny Kowalskiej, która po trzech minutach od wejścia na boisko została sfaulowana. Z powodu urazu opuściła boisko. Jak się później okazało, doznała złamania kości strzałkowej w lewej nodze. Oznacza to dla niej pauzę do końca rundy.