Lębork. Zgłoś rodziny, które potrzebują pomocy na święta

Grupą wolontariuszy "Pomagamy Lębork" przypomina, że do końca tygodnia wciąż można zgłaszać rodziny, które powinny otrzymać pomoc w formie świątecznych paczek.

0

Grupą wolontariuszy „Pomagamy Lębork” przypomina, że do końca tygodnia wciąż można zgłaszać rodziny, które powinny otrzymać pomoc w formie świątecznych paczek.

Grupa „Pomagamy Lębork” działa aktywnie na rzecz osób potrzebujących już od 5 lat. W tym czasie wolontariusze przeprowadzili kilka zbiórek zakończonych dużym sukcesem. Grupa oferuje pomoc w postaci żywności, ubrań, środków chemicznych itp. Zdarzały się sytuacje, gdzie wolontariusze musieli zorganizować opał na zimę, korepetycje z języków obcych, czy też pomóc w znalezieniu pracy. Do ich dobrych uczynków wpisuje się też remont mieszkania rodziny z Bożegopola.

Świąteczne paczki to, można powiedzieć, już tradycja grupy „Pomagamy Lębork”. Również w tym roku wolontariusze chcą podarować potrzebującym rodzinom godne święta.

– Można zgłaszać do nas rodziny, które nie mają wystarczających środków finansowych, są schorowane, bądź borykają się z innymi problemami. Zorganizujemy zbiórkę i postaramy się przygotować dla nich paczki świąteczne – mówi członek grupy „Pomagamy Lębork”. 

Potrzebujące rodziny można zgłaszać do końca tego tygodnia, czyli do 3 listopada.

Odwiedź grupę „Pomagamy Lębork” TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj