Lębork. Obrazy 12-letniej Julii podbijają serca

W holu głównym Starosta Powiatowego w Lęborku można zobaczyć kolejną, bardzo ciekawą wystawę malarską.

0

W holu głównym Starosta Powiatowego w Lęborku można zobaczyć kolejną, bardzo ciekawą wystawę malarską.

Tym razem autorką jest niezwykle utalentowana 12-letnia Julia Fietkiewicz z Lęborka.

Julia ma 12 lat i jest uczennicą 6 klasy Społecznej Językowej Szkoły Podstawowej w Lęborku. Rysowanie i malowanie jest jej pasją od najmłodszych lat. Na zajęcia malarstwa do Manufaktury u pani Agaty Dorywalskiej chodzi już 2 lata.

Obrazy Julii malowane są farbą akrylową i przedstawiają różne motywy. Dziewczynka uwielbia rysować szkice, portrety i mangę. Wykorzystuje do ich malowania specjalnych kredek, ołówków oraz markerów.

Oprócz malarstwa, któremu poświęca każdą wolną chwilę, Julia ma także wiele innych talentów. Od najmłodszych lat jej pasją jest taniec. Uczęszczała do różnych kół tanecznych oraz na zajęcia akrobatyczne. Sama potrafi ułożyć choreografię i stworzyć układ taneczny, aby później w nim wystąpić. Obecnie uczęszcza na zajęciach Teatru Tańca. Pobiera także lekcje wokalu i występuje z grupą wokalną Stacji Kultury w Lęborku, której opiekunem jest pani Anna Krawczykowska. Interesuje się także fotografią, wysyła swoje prace na konkursy fotograficzne. Jest dziewczynką otwartą, wesołą, komunikatywną i bardzo kreatywną. Głowę ma zawsze pełną pomysłów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj