Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest poszukiwany przez KPP w Lęborku.
39-letni Grodziński Jarosław z Lęborka poszukiwany jest przez policję na podstawie: Art. 209 § 1 – „Uporczywe uchylanie się od wykonania ciążącego na sprawcy z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej lub innej osoby i przez to narażanie jej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych”
- SYLWETKA: był (-a) daktyloskopowany (-a), ubiór schludny, rozmiar obuwia – 30,4 cm, mężczyzna, waga 70-89 kg, sylwetka szczupła, wysmukła
- RAMIONA / RAMIĘ: ramiona długie
- WŁOSY: włosy krótkie, włosy: uczesanie na jeża, włosy ciemne, włosy ciemnoblond
- SZYJA: szyja długa
- UZĘBIENIE: uzębienie pełne
- WARGI (USTA): wargi średnie
- USZY / UCHO: uszy normalne, uszy średnie
- NOS: kolor nosa naturalny, nos średni, nos prostolinijny
- NOGI / NOGA: nogi długie
- OCZY / OKO: oczy normalnie osadzone
- CZOŁO: czoło średnie
- PALCE / PALEC: palce rąk grube, palce rąk długie
- DŁONIE / DŁOŃ: dłonie duże
- TWARZ: cera blada, wystające kości policzkowe
Wzrost: 181-185 CM
Kolor oczu: CIEMNE
– Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu osoby poszukiwanej, do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki policji lub prokuratora. Ukrywanie osoby poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 – mówi sierż. sztab. Marta Bąciaszek z KPP w Lęborku.