Lębork. Stres oswojony – jak odnaleźć równowagę?

Już niedługo w Lęborku odbędzie się prelekcja organizowana przez grupę Columbus Lębork. Będą rozmawiać o tym, jak radzić sobie ze stresem.

0

Już niedługo w Lęborku odbędzie się prelekcja organizowana przez grupę Columbus Lębork. Będą rozmawiać o tym, jak radzić sobie ze stresem.

– Nie ma dnia, byśmy świadomie lub nieświadomie nie byli poddawani stresowi. Stresorów jest mnóstwo. Sztuką jest je zauważyć. Zmiana reakcji na stres jest możliwa, o ile włożysz w to wiedzę i świadomość. Badania pokazują, że to nasze myśli tworzą emocje, których często nie chcemy. Od bodźca do reakcji mamy 90 sekund na to, aby świadomie podjąć decyzję co wybieramy: złość czy spokój, agresję czy racjonalne myślenie. Co się stanie gdy wybierzemy spokój i racjonalność oraz co dzięki temu WYGRAMY. Czym będzie bilet do dobrego życia? – czytamy w zapowiedzi wydarzenia Columbus Lębork.

Podczas prelekcji uczestnicy dowiedzą się co robić ze złością, jak rozpoznawać emocje i stosować uwagę oraz jak wprowadzić w życie teorię „90 sekund”. O tym wszystkim opowie

Iwona Dziweńka, Coach Biznezu i Life Coach Trener Redukcji Stresu z 20 letnim doświadczeniem w biznesie.

Po prelekcji odbędzie się gra w Kahoota (quiz z nagrodami).

Rejestracji na prelekcje można dokonać TUTAJ

Dołącz do grupy Columbus Lębork i bądź na bieżąco z wydarzeniami TUTAJ


Kontakt do Lidera Lokalnego (organizatora):
Imię: Natalia Zarańska
Numer kontaktowy: 601069863

 

 

Data: 4.11.2019

Godzina: 18:00 – 20:00
Biuro Podróży
Plac Pokoju 9/4
84-300 Lębork

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj