Lębork. Rollmasaż w Studio Marzenie – jakie efekty?

Rollmasaż jest idealnym sposobem na zwalczenie cellulitu i nie tylko. Ten prosty i bezpieczny zabieg jest dostępny w Studio Marzenie w Lęborku. Sprawdź ofertę!

0
Female squeezes cellulite skin on her legs - close-up shot on white background

Rollmasaż jest idealnym sposobem na zwalczenie cellulitu i nie tylko. Ten prosty i bezpieczny zabieg jest dostępny w Studio Marzenie w Lęborku. Sprawdź ofertę!

Rollmasaż jest zabiegiem dedykowanym szczególnie dla osób, które chcą zwalczyć cellulit.  Warto wiedzieć, w jaki sposób i gdzie go wykonywać, aby faktycznie przyniósł on oczekiwane efekty, które utrzymają się przez dłuższy czas.

Czym jest rollmasaż? 

Rollmasaż jest doskonałym sposobem na walkę z niedoskonałościami ciała. Skóra masowana jest za pomocą specjalnych rolek, które naciskają na tkankę. W specjalistycznych gabinetach i siłowniach, takich jak Studio Marzenie w Lęborku, można skorzystać z urządzeń wyposażonych w podczerwień, która sprawia, iż działają one mocniej i bardziej precyzyjnie.

Rollmasaż działa na zasadzie drenażu limfatycznego, czyli wspomaga przepływ limfy do węzłów chłonnych. Tego typu masaż niweluje cellulit i pomaga pozbyć się nagromadzonej w organizmie wody. Nadaje się także jako masaż po ćwiczeniach, aby uspokoić mięśnie. Rollmasaż warto wykonywać raz w tygodniu lub nawet kilka razy w tygodniu, w zależności od potrzeby.

Rollmasaż i efekty w pigułce 

Wiemy już, jak działa rollmasaż i jaki wpływ ma na nasze ciało i organizm. Efekty potrafią być naprawdę zachwycające. Wśród nich wyszczególnić trzeba:

  • zwalczenie cellulitu
  • ujędrnienie ciała
  • likwidacja obrzęków
  • poprawa ukrwienia skóry
  • rozluźnienie napięcia mięśniowego

 

Przeciwskazania

Niestety rollmasaż ma też pewne przeciwwskazania. Wśród nich na pewno należy wskazać ciąże, karmienie piersią, czy problemy z układem krwionośnym. Warto też zrezygnować z niego, jeśli posiada się skłonności do występowania zakrzepów.


Zadzwoń do Studio Marzenie, zapytaj o szczegółową ofertę zabiegów rollmasażu i sięgnij po wymarzoną sylwetkę!

Studio Marzenie

Adres: Armii Krajowej 12, 84-300 Lębork

Tel.: 508 186 255

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj