Lębork. Przemysław Kostuch zawodnikiem roku 2019!

Przed ligowym spotkaniem Pogoni z Jaguarem Gdańsk w obecności zawodników obu drużyn odbyła się miła uroczystość. Okazały puchar z grawerem „Zawodnik roku 2019 w zespole Pogoni Lębork” odebrał Przemysław Kostuch.

0
Przed ligowym spotkaniem Pogoni z Jaguarem Gdańsk w obecności zawodników obu drużyn odbyła się miła uroczystość. Okazały puchar z grawerem „Zawodnik roku 2019 w zespole Pogoni Lębork” odebrał Przemysław Kostuch.
Miłe wyróżnienie należało się Przemkowi jak mało komu. W meczu z Jaguarem zdopingowany nagrodą „Kosti” zdobył hat-tricka i jeszcze bardziej odskoczył kolegom w klasyfikacji strzelców drużyny.
– Cieszy mnie ten puchar i wyróżnienie od trenera. Cała praca, jaką wkładam na treningach i w meczach została doceniona i za to bardzo dziękuję – mówił na konferencji prasowej po meczu Pogoń – Jaguar Przemysław Kostuch.
– Mam w zwyczaju zawsze doceniać, motywować zawodników takimi niespodziankami – ideę tytułu dla najlepszego zawodnika zespołu tłumaczy trener Waldemar Walkusz. – Kiedyś robiłem to zawsze na podsumowanie sezonu całego, czyli w cyklu jesień-wiosna. W związku z tym, że w ubiegłym roku, w październiku wróciłem do zespołu i to był niecały sezon, potem była wiosna i teraz mamy jesień to przyszedł mi do głowy taki pomysł, by to zmienić i przyznać od tego roku nagrodę dla „Piłkarza Roku”. Nagrodę taką przed meczem z Jaguarem odebrał Przemek Kostuch. Myślę, że nie ma najmniejszych wątpliwości, że to on jest tym piłkarzem roku w zespole i zasłużył na to wyróżnienie. Uważam, że innym zawodnikom taką nagrodę będzie trudniej zdobyć, bo trzeba zagrać w całym roku dobrze i rundę wiosenną i jesienną, czyli być dobrym w dwóch sezonach. Przemek wiosnę miał kapitalną, a jesień jeszcze lepszą. 11 bramek uderzonych w tym sezonie w lidze, 6 bramek w pucharze to razem nam daje 17 goli jesienią. Przemek jest bardzo skuteczny, grając przypomnę na pozycji środkowego obrońcy. Wielkie brawa dla niego, w meczu z Jaguarem kolejny raz potwierdził że jest skuteczny. Wierze, że ten zawodnik da nam wiele radości jeszcze na boisku i sprawi, że będziemy szczęśliwi z jego kolejnych bramek. Tego mu z całego serca życzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj