Lębork. Masz 18-29 lat? To może być dla Ciebie wielka szansa

Doradztwo zawodowe, szkolenia, staże... i to wszystko dla mieszkańców pow. lęborskiego w wieku od 18 do 29 lat. Mowa oczywiście o projekcie "Akademia młodych 4". Już niedługo rusza rekrutacja. 

0

Doradztwo zawodowe, szkolenia, staże… i to wszystko dla mieszkańców pow. lęborskiego w wieku od 18 do 29 lat. Mowa oczywiście o projekcie „Akademia młodych 4”. Już niedługo rusza rekrutacja. 

W ramach projektu „Akademia młodych 4” można skorzystać:

  • z doradztwa zawodowego;
  • ze szkoleń kończących się egzaminem, które nadają kwalifikacje/kompetencje. Podczas szkoleń uczestnikom wypłacane jest stypendium szkoleniowe, zapewniony jest zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dziećmi do lat 7, materiały szkoleniowe i dydaktyczne, wyżywienie oraz ubrania robocze;
  • z nawet 6-cio miesięcznych staży przyuczających do zawodu, ze stypendium stażowym w wysokości 1033,70 zł „na rękę”/m-c i ubezpieczeniem. Podczas staży uczestnikom zapewniony będzie zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dziećmi do lat 7 oraz ubezpieczenie NNW.

Formy wsparcia, z jakich skorzystają uczestnicy projektu będą dostosowane do ich potrzeb, predyspozycji i oczekiwań. Do projektu mogą zapisać się mieszkańcy bez pracy (bierni zawodowo, niezarejestrowani w PUP) w wieku 18-29 lat. W sumie ze wsparcia skorzystają 54 osoby.

Zgłoszenia do projektu przyjmowane są w Lęborku w budynku Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, ul. Krzywoustego 1. Dokumenty rekrutacyjne i szczegółowe informacje dot. wsparcia są dostępne na stronie www.twinmedia.pl oraz pod numerem telefonu 796 000 054. Rekrutacja do projektu rozpocznie się z dniem 12 listopada.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj