CIT Łeba laureatem prestiżowego konkursu

W II edycji Ogólnopolskich Plebiscytów Branżowych "ORŁY TURYSTYKI" Centrum Informacji Turystycznej w Łebie znalazło się w gronie laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

0

W II edycji Ogólnopolskich Plebiscytów Branżowych „ORŁY TURYSTYKI” Centrum Informacji Turystycznej w Łebie znalazło się w gronie laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Centrum Informacji Turystycznej w Łebie znajduje się przy wjeździe do nadmorskiego miasteczka, ul. Kościuszki 121. Jego lokalizacja jest tak przemyślana, aby poszukujący rzetelnej informacji turysta niezwłocznie ją uzyskał.

– Wyróżnienie to jest efektem państwa ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat państwa jednostki – mówi przedstawiciel portalu orlyturystyki.pl.

Aby otrzymać status laureata, należało spełnić podstawowe kryterium – ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 punktów przy odpowiedniej ich ilości. Udział w plebiscycie był darmowy.

Analogicznie jak w pierwszej edycji plebiscytu pod uwagę wzięte zostały wszystkie podmioty funkcjonujące na rynku w branży turystyki. Wysoka ocena obsługi w CIT Łeba została ustanowiona na podstawie ocen klientów i komentarzy pozostawionych na takich stronach jak np. Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj