Kryzys finansowy? Zgłoś się do firmy z Lęborka! Szybkie odszkodowanie i nie tylko

0

VESTRA to kancelaria odszkodowawcza, która pomogła już tysiącom klientów z całej Polski – a jej siedziba znajduje się właśnie w Lęborku! Szeroki wachlarz usług daje Ci możliwość wyjścia z kryzysu finansowego, a to wszystko w oparciu o zasadę „no win no fee”. Oznacza to, że jakiekolwiek honorarium za wykonaną pracę, VESTRA pobiera dopiero po wygraniu sprawy. 

Jesteśmy orłami w swojej dziedzinie

– Jesteśmy objęci programem rzetelna firma przeznaczonym dla firm o najwyższym standardzie obsługi klienta. Ponadto możemy się pochwalić tytułem Laureata w prestiżowym konkursie ,,ORŁY PRAWA”, który wybiera firmy o największym zaufaniu w Internecie – mówi Bartosz Walczyński, właściciel firmy VESTRA z Lęborka.

Orły Prawa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług.

Rzetelna Firma z kolei to program dla każdego przedsiębiorcy, który chce pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniejsza. Ułatwia on budowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy, jako wiarygodnej i wypłacalnej. Uczestnicy programu otrzymują Certyfikat Rzetelności, który potwierdza brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA.

VESTRA da Ci zastrzyk gotówki

1830 zł zasiłku co miesiąc dla opiekuna osoby niepełnosprawnej brzmi dobrze, prawda? VESTRA może Ci to zapewnić. Zastanów się tylko, czy ktoś w twojej rodzinie opiekuje się dorosłą osobą niepełnosprawną. Dotyczy to najczęściej starszych osób (dziadków) niezdolnych do samodzielnej egzystencji, a także osób, które miały np.: zawał, udar, wylew, nowotwór lub poważny wypadek. To właśnie nimi najczęściej opiekują się członkowie najbliższej rodziny i to właśnie w takim przypadku mogą oni otrzymywać 1830 zł miesięcznie.

VESTRA anuluje Twój dług w firmach windykacyjnych, więc zapytaj o usługę ANTYWINDYKACJI. Jeżeli wpadłeś w spiralę kredytów, których nie masz szans spłacić, skorzystaj z darmowej porady!

– Nasze honorarium jest wypłacane wyłącznie po anulowaniu długu. Lwią część kosztów ponosi windykator, czyli przegrany, więc jeżeli nie anulujemy długu, dłużnik nie płaci honorarium! Proste i uczciwe zasady – dodaje właściciel firmy VESTRA.

Potrzebujesz pieniędzy „na już”? Skorzystaj z opcji zwrotu prowizji z kredytów konsumenckich. Jeżeli w ostatnich latach brałeś pożyczki/kredyty to warto przeanalizować, czy należy Ci się zwrot prowizji i czy będzie szansa, żeby pozyskać gotówkę nawet w ciągu kilku dni.

– Jeżeli problem dotyczy Ciebie lub Twoich bliskich, wypełnij formularz na stronie www.zwrotyprowizji24.pl, a nasz ekspert wyjaśni wszystko i być może będziecie mogli cieszyć się gotówką na koncie w ciągu kilku dni! Jeżeli jednak bardzo zależy Ci na czasie, pieniądze wypłacimy w ciągu 24h i odkupimy wierzytelność w stosunku do banku. Będziemy ją egzekwować na drodze przedsądowej i sądowej – tłumaczy Bartosz Walczyński.

VESTRA pomoże Ci też zdobyć dopłatę do kosztorysów za kolizje drogowe oraz dodatkowe odszkodowanie za szkodę osobową nawet 20 lat od wypadku.


Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz – konsultacje są całkowicie darmowe!

1830 zł zasiłku co miesiąc dla opiekuna
dorosłej osoby niepełnosprawnej! Wypełnij formularz TUTAJ.

Antywindykacja, czyli anulowanie długu
w firmach windykacyjnych. Wypełnij formularz TUTAJ.

Zwrot prowizji z kredytów konusmenckich. Wypełnij formularz TUTAJ.

Dopłata do kosztorysów za kolizje drogowe. Skontaktuj się z nami TUTAJ.

Dodatkowe odszkodowanie za szkodę osobową nawet 20 lat od wypadku. Skontaktuj się z nami TUTAJ.


VESTRA

Aleja Wolności 26, 84-300 Lębork

GODZINY OTWARCIA: PON. -PT. 8:00 – 16:00

TELEFON: +48 59 307 07 01

MAIL: biuro@vestra.info

STRONA INTERNETOWAhttps://vestra.info/contacts-2/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj