KPP w Lęborku ma nowego zastępcę komendanta

0
btr

W lęborskiej komendzie odbyły się uroczystości, w trakcie których nadkom. Mariusz Mejer Komendant Powiatowy Policji w Lęborku pożegnał swojego zastępcę mł. insp. Ireneusza Szmurło, który otrzymał awans i powierzenie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie. Jednoczenie przywitano podinsp. Joannę Kowalik-Kosińską, której podczas wczorajszej odprawy Komendant Wojewódzki nadinsp. Andrzej Łapiński wręczył rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku.

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa – także w komendzie wojewódzkiej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum.

Po porannej odprawie mł. insp. Ireneusz Szmurło pożegnał się z dotychczasowymi współpracownikami i przyjął z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku podziękowania za kilka lat efektywnej współpracy wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym oraz osobistym.

Następnie podczas uroczystości pożegnania nadkom. Mariusz Mejer uroczyście przywitał podinsp. Joannę Kowalik-Kosińską dotychczasowego radcę KWP w Gdańsku, której powierzono obowiązku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj