Koronawirus w Urzędzie Gminy w Cewicach. Obiekt zamknięto

W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażeń wisusem COVID-19 i kwarantanną wśród pracowników urzędu, od dnia 26 października do dnia 6 listopada Urząd Gminy w Cewicach będzie zamknięty dla interesantów.

0

W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażeń wisusem COVID-19 i kwarantanną wśród pracowników urzędu, od dnia 26 października do dnia 6 listopada Urząd Gminy w Cewicach będzie zamknięty dla interesantów.

Wstęp do Urzędu będą miały wyłącznie osoby udające się do Urzędu Stanu Cywilnego w Cewicach w sprawach: rejestracji zgonu, rejestracji urodzenia dziecka oraz osoby składające wnioski o wydanie dowodu osobistego i osoby odbierające dowód osobisty, a także osoby w sprawie miejsca pochówku na cmentarzu komunalnym. Kontakt osób w wyżej wymienionych sprawach poprzez wideo domofon znajdujący się w przedsionku urzędu (po prawej stronie). Uprasza się o podanie celu wizyty urzędnikowi obsługującemu wideo domofon.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy wyłącznie w formie elektronicznej (email: sekretariat@cewice.pl) lub telefonicznie (sekretariat: 59 861 34 60).

Wykaz poszczególnych referatów i stanowisk dostępny jest pod adresem:

http://www.cewice.pl/urząd-gminy/numery-telefonow/ lub http://bip.cewice.pl/dokumenty/menu/21

Podania, wnioski i inne pisma należy dostarczać za pomocą poczty elektronicznej, przesyłek pocztowych lub skrzynki ePUAP: /o56dqo8d64/SkrytkaESP, w tym w miarę możliwości przy wykorzystaniu profilu zaufanego lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej – zgodnie z właściwymi przepisami.

Podatki, opłaty należy dokonywać w formie bezgotówkowej – przelewem lub przekazem pocztowym na rachunek bankowy Urzędu Gminy w Cewicach: BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁEBIE 33 9324 1018 0022 6556 2000 0330.

Wpłaty z tytułu opłat za odbiór odpadów komunalnych należy dokonywać za pośrednictwem bankowości internetowej na wskazany w dokumentach indywidualne konta bankowe lub na numer rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁEBIE 23 9324 1018 0022 6556 2000 0510.

O wszelkich zmianach dotyczących funkcjonowania Urzędu, będziemy informować na stronie internetowej Gminy Cewice pod adresem: www.cewice.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj