Kolejna retransmisja koncertu Andre Rieu w kinie „Fregata”

 Retransmisje koncertów Andre Rieu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Tym razem w Lęborskim Centrum Kultury będzie można po raz kolejny wziąć udział w muzycznym wydarzeniu.

0
źródło foto: Lęborskie Centrum Kultury "Fregata"

 Retransmisje koncertów Andre Rieu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Tym razem w Lęborskim Centrum Kultury będzie można po raz kolejny wziąć udział w muzycznym wydarzeniu.

28 września na ekranie lęborskiego kina „Fregata” będzie można obejrzeć retransmisję koncertu „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht”, która ma podnieść słuchaczy na duchu w napływie negatywnych wydarzeń na świecie.

Bilety w cenie 25 złotych można nabyć w kasie kina lub drogą internetową, klikając tutaj.

– W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości. W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości – mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. – Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show – mówi organizator.

W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj