Kolejna kolizja na skrzyżowaniu w Mostach. To przez sygnalizację świetlną?

Na skrzyżowaniu w Mostach doszło do kolejnej kolizji. Tym razem zdarzenie miało miejsce z udziałem samochodu ciężarowego i osobówki. Coraz więcej ludzi skarży się na tamtejszą sygnalizację świetlną i to jej przypisuje "zasługi" tamtejszych wypadków i stłuczek. Czy słusznie?

0

Na skrzyżowaniu w Mostach doszło do kolejnej kolizji. Tym razem zdarzenie miało miejsce z udziałem samochodu ciężarowego i osobówki. Coraz więcej ludzi skarży się na tamtejszą sygnalizację świetlną i to jej przypisuje „zasługi” tamtejszych wypadków i stłuczek. Czy słusznie?

Do kolizji doszło dzisiaj, 5 czerwca około godziny 14:30 na skrzyżowaniu w miejscowości Mosty (gm. Nowa Wieś Lęborska). Tam ciągnik siodłowy marki MAN nie wyhamował i uderzył w tył hamującego na żółtym świetle audi A4.

– Kierowcy widząc zapalający się żółty sygnał na sygnalizatorze, gwałtownie hamują, aby zatrzymać się przed linią i uniknąć mandatu z kamer rejestrujących przejazd na czerwonym świetle. To już kolejny taki przypadek – komentuje pracownik firmy Blaser Pomoc Drogowa & Warsztat Samochodowy.

Przejazd na skrzyżowaniu na czerwonym świetle jest sankcjonowany mandatem w wysokości 500 zł i 6 punktów karnych.

W wyniku dzisiejszej kolizji nikomu nic się nie stało.

Foto: Blaser Pomoc Drogowa
Foto: Blaser Pomoc Drogowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj