Kolarze „Lew Lębork” bez medali

W okolicach Gdyni w ramach Gdynia 7R MTB Maraton rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w maratonie MTB.

0

Kolarze rywalizowali na rundzie liczącej 30 km. Zawodnicy elity mieli ją do pokonania trzykrotnie, co przekładało się na 90 km trasę. Juniorzy oraz niektóre kategorie Cyklosport i Masters rywalizowały na dwóch rundach, czyli 60 km.

Na Mistrzostwach, które odbyły się 8 września, nie zabrakło kolarzy z Klubu Kolarskiego „Lew Lębork”. Aż trzech reprezentantów drużyny wystartowało z licencją zawodniczą Polskiego Związku Kolarskiego.

– Rodzinne tereny oraz nieposkromione ambicje dawały nam nadzieję na chociaż jeden medal na tej dobrze zorganizowanej imprezie. Niestety nie udało się ich wywalczyć – czytamy wpis na stronie „Lew Lębork” na Facebooku.