Kino letnie wraca do Lęborka! W tym roku będzie inaczej

Kolejna edycja kina plenerowego w Lęborku odbędzie się pod koniec sierpnia. "Fregata" zaplanowała niezapomniany wieczór przy najlepszych seansach. Mieszkańcy, którzy będą chcieli wziąć udział w wydarzeniu, muszą zastosować się do obostrzeń.

0

Kolejna edycja kina plenerowego w Lęborku odbędzie się pod koniec sierpnia. „Fregata” zaplanowała niezapomniany wieczór przy najlepszych seansach. Mieszkańcy, którzy będą chcieli wziąć udział w wydarzeniu, muszą zastosować się do obostrzeń.

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza do udziału w letnim kinie plenerowym. Pokazy filmów (zarówno dla widzów młodszych, jak i dorosłych) odbędą się w piątek, 28 sierpnia na Placu Pokoju w Lęborku.

Dla pierwszych 100 osób zaplanowano bezpłatne leżaki. Wstęp wolny.

Uwaga na obostrzenia

Osoby uczestniczące w pokazach zobowiązane będą do zasłaniania ust i nosa. Obowiązywać będzie też dezynfekcja rąk oraz dystans – minimum 1,5 metra pomiędzy widzami. Liczba uczestników jest ograniczona.

W przypadku niesprzyjającej pogody pokazy zostaną przeniesione na inny termin.

Opisy filmów

19:15 – seans dla najmłodszych – „Riko prawie bocian”
USA/ Niemcy/Animacja/ 85min
Rysio jest wróblem przygarniętym przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice migrują do Afryki, bohater, przekonany, że też jest bocianem, wyrusza ich śladem w pełną przygód podróż, korzystając z wszelkich możliwych środków transportu. Towarzyszą mu nowi przyjaciele – ekscentryczna sowa i narcystyczna papuga, która marzy o karierze gwiazdy.

20:45 – seans dla widzów dorosłych – „Zacznijmy od nowa”
USA/ Komedia, Muzyczny, Dramat/ 104min
Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną (Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga…

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj