Jak Cartusia poradziła sobie na sparingu z Bałtykiem Gdynia?

Zawodnicy Cartusii mają za sobą pierwszy sparing po przerwie związanej z pandemią. Ich przeciwnikiem była drużyna Bałtyk Gdynia. Jak zaprezentowali się zawodnicy kartuskiego klubu?

0
źródło foto: Cartusia 1923

Pierwszy sparnig Cartusii zakończył się remisem z Bałtykiem Gdynia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Bramki dla Cartusii zdobyli Cezary Gawron (32′) oraz Mateusz Toporek (34′), a dla Bałtyku Marcel Stefaniak (55′) i Dominik Wołowski (80′). W 85 minucie rzutu karnego dla Bałtyku nie wykorzystał Marcel Stefaniak, który przestrzelił obok bramki.

W drużynie Cartusii zabrakło kilku kluczowych piłkarzy, za to szansę gry otrzymali wszyscy juniorzy, którzy rozpoczęli treningi z I drużyną, w tym Paweł Raczyński, Ksawery Raszeja i Oliwier Hara.