Idealny prezent dla Twojego dziecka możesz… wydrukować

Nie pozwól, aby świąteczne reklamy zawęziły Twój obszar poszukiwania idealnego prezentu dla dziecka. Użyj swojej wyobraźni, bo wymarzone zabawki możesz już teraz... wydrukować.

0

Nie pozwól, aby świąteczne reklamy zawęziły Ci obszar poszukiwania idealnego prezentu dla dziecka. Użyj swojej wyobraźni, bo wymarzone zabawki możesz już teraz… wydrukować.

Fabryka Wyobraźni to pracownia, która powstała przy współpracy z marką Pclip. To miejsce zostało stworzone z myślą o Czytelnikach KLE news. To odpowiedź na potrzeby postępu, rozrywki i swobody w dokonywaniu wyborów. Puść wodze fantazji, a wyspecjalizowane drukarki 3D resztę zrobią same!

Czy są jakieś ograniczenia?

– Praktycznie nie. Zależnie od drukowanego przedmiotu, wykorzystywany jest inny rodzaj filamentu. Prostym językiem mówiąc, dany przedmiot może świecić w ciemności, być drewniany, gumowy, bardzo twardy i wytrzymały itd. Czasem montujemy też oświetlenie LED lub inne dodatki. Ostatnio np. wydrukowaliśmy głośniki stereo w 40% z drewnianego filamentu. Tu właśnie dodaliśmy oświetlenie LED, metalową siatkę i pokrywkę ze stali nierdzewnej. Efekt – niesamowity – mówi Piotr Klamrowski, właściciel marki Pclip.

W Fabryce Wyobraźni można wydrukować więc różnego rodzaju zabawki, części do maszyn, przedmioty codziennego użytku, gadżety na prezent, lampki nocne, zdjęcia, litery, cyfry, znaki i wiele więcej. Dostępna jest cała gama różnego rodzaju filamentów i kolorów.

– Skończyliśmy z ograniczeniami. W naszej pracowni w gotowości czekają wyspecjalizowane drukarki 3D, frezy i lasery. Jesteśmy więc świetną opcją dla tych, którzy stawiają na oryginalność. Dużymi krokami zbliżają się święta, dlatego już pracujemy nad kilkoma zleceniami „pod choinkę”. Wydrukować można naprawdę dużo. Trzeba tylko nie bać się do nas napisać. Wyceny przygotowujemy indywidualnie, bo każde zlecenie jest inne. Ceny nie straszą, a dodatkowo można uzyskać rabaty – dodaje właściciel marki Pclip.

Zapytanie ofertowe można składać bezpośrednio przez naszą Fabrykę Wyobraźni TUTAJ. Można też skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem tel. 575 836 180

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj