„Fundusze Europejskie dla młodych” – spotkanie informacyjne w Lęborku

Jesteś człowiekiem, który ma smykałkę do biznesu i planuje stworzyć własne przedsiębiorstwo? Stoi przed Tobą możliwość zdobycia dotacji, która pomoże Ci w otwarciu firmy!

0
Obraz StartupStockPhotos z Pixabay

Jesteś człowiekiem, który ma smykałkę do biznesu i planuje stworzyć własne przedsiębiorstwo? Stoi przed Tobą możliwość zdobycia dotacji, która pomoże Ci w otwarciu firmy!

Jeśli nie masz 30 lat i planujesz ruszyć własny biznes, Fundusze Europejskie wyciągają do Ciebie pomocną dłoń. 24 stycznia 2020 roku w godzinach 10:30 – 12:30, w Starostwie Powiatowym w Lęborku przy ulicy Czołgistów 5 odbędzie się spotkanie informacyjne dla młodych przedsiębiorców w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Aktualne możliwości wsparcia przedstawią eksperci. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W programie spotkania m.in.:

– Dotacje na założenie działalności gospodarczej oraz szkolenia zawodowe, kursy, staże.
– Inne możliwości wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej –omówienie ofert
  Powiatowego Urzędu Pracy.
– Preferencyjne pożyczki na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej.
– Źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie chęci udziału w postaci formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj, na adres slupsk.pife@pomorskie.eu lub  telefonicznie pod numerem: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.
Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku, tel.: (59) 714 18 44 lub (59) 714 18 45.

źródło foto: Starostwo Powiatowe w Lęborku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj