Finał WOŚP w Lęborku w tym roku w innej odsłonie

Lębork po raz kolejny włączył się w organizację tym razem już 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w 31 stycznia.

0
Foto: UM Lębork

Lębork po raz kolejny włączył się w organizację tym razem już 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w 31 stycznia.

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Pomimo trwającej sytuacji w kraju i na świecie, nie tracimy zapału do pracy. Nie ma wątpliwości, że przyszłoroczny Finał będzie inny niż zazwyczaj.


Idea Finałów WOŚP polega na bezinteresownym działaniu na rzecz osób potrzebujących. Każdy, nawet najdrobniejszy dar jest darem Serca, mogącym uratować ludzkie życie. Mamy nadzieję, że wspólnie po raz kolejny będziemy mogli pomóc tym najbardziej potrzebującym, oferując im otuchę i nadzieję.

Niestety, w związku z aktualnie panującą sytuacją w kraju, podczas 29. Finału WOŚP w Lęborku, po raz pierwszy od 20 lat nie odbędzie się impreza integracyjna w Miejskiej Hali Sportowej oraz na pl. Pokoju.

Mino to, bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za wsparcie tej wielkiej akcji.

W tym dniu 120 wolontariuszy w godz. 900-1600 kwestować będzie na głównych ulicach miasta oraz przy kościołach. Podczas 29. Finału WOŚP będzie można wylicytować na Allegro specjalnie wykonaną na tą okazję statuetkę, która tradycyjnie zrobiona i zaprojektowana została przez Zakład Jubilerski „Tytan” z Lęborka i nawiązuje do myśli przewodniej 29. Finału WOŚP. „Orkiestrowy Lizak” można licytować na Allegro do 15 lutego 2021r. Aktualnie cena statuetki wynosi 3050 zł. Szczegóły na naszej stronie www.csir.lebork.pl

Wszyscy, którzy chcą wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy mogą wpłacać środki na konto Fundacji WOŚP 18 1140 1010 0000 5244 4400 1129 tytułem przelewu: Darowizna -29. Finał WOŚP lub też osobiście dokonać wpłaty w dniu finału w godz. 11:00 -17:00 w Lęborskim Sztabie 29. Finału WOŚP mieszczącym się w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. Piotra Skargi 52.

Wszystkie licytacje Lęborskiego Sztabu WOŚP odbywają się online za pośrednictwem strony allegro.pl:

https://allegro.pl/uzytkownik/wosp_lebork

Szczegółowe informacje dotyczące 29. Finału WOŚP dostępne na naszej stronie www.csir.lebork.pl


Info: UM Lębork

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj