0.4 C
Gdańsk
wtorek, 30 listopada 2021

CZYTELNIKU, WITAJ W FABRYCE WYOBRAŹNI!

To miejsce o nieograniczonych możliwościach,
stworzone specjalnie dla Ciebie.

  Klauzula informacyjna dot. danych osobowych

  KLE news w świetle przepisów jest administratorem Państwa danych osobowych. To oznacza, że odpowiadamy za ich wykorzystanie w sposób bezpieczny, zgodny z umową oraz obowiązującymi przepisami.

  W związku z powyższym pragniemy poinformować o wprowadzeniu zmian w polityce prywatności. Zmiana wynika z konieczności dostosowania naszych działań do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych.

  Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie Państwa danych, prosimy odpowiedzieć na tą wiadomość wpisując w treści „NIE”. Państwa dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszych zasobów.

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest portal informacyjny KLE news
  • dane będą przetwarzane w celu kontaktowym, sprzedażowym i marketingowym w formie elektronicznej i papierowej
  • podanie danych jest dobrowolne
  • podanie danych jest obowiązkowe wyłącznie gdy stanowi tak przepis
  • dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa
  • przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  • przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych

  Informujemy, że KLE news przetwarza Państwa dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, adresu,  adresu e-mail oraz numeru telefonu.

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia komunikacji biznesowej, w tym także do celów marketingowych i mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z KLE news w celu realizacji Państwa zamówień. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na dalsze przetwarzanie danych, prosimy o przesłanie takiej informacji w odpowiedzi na tą wiadomość.

  Mają Państwo Prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

  Zadzwoń do nas!