Energa SA nadal będzie sponsorem Cartusii 1923

Energa Grupa Orlen będzie kontynuowała sponsorowanie kartuskiego klubu piłkarskiego. Umowa została podpisana we wrześniu i będzie obowiązywała przez cały sezon 2020/21.

0

Energa Grupa Orlen będzie kontynuowała sponsorowanie kartuskiego klubu piłkarskiego. Umowa została podpisana we wrześniu i będzie obowiązywała przez cały sezon 2020/21.

Energa Grupa Orlen bardzo aktywnie angażuje się w akcje wspierające m.in kluby piłkarskie  przedsięwzięcia sportowe i kulturalne, nauka i szkolnictwo, inicjatywy proekologiczne, oraz akcje społeczne. Co więcej, Energa Grupa Orlen jako spółka społecznie odpowiedzialna, szczególną uwagę zwraca też na pielęgnację i wspieranie małych, lokalnych wspólnot. GKS Cartusia 1923 Kartuzy skupiając się na rozwoju młodych sportowców i promocji zdrowego trybu życia, aktywnie integruje mieszkańców nie tylko Kartuz, stolicy Kaszub, ale też okolicznych miejscowości. Dlatego nie tylko duże marki jak np. Lechia Gdańsk, ale też małe kluby znajdują się pod opieką Energa Grupa Orlen.

– Energa Grupa Orlen jest jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jednym z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Podstawowa działalność Grupy obejmuje wytwarzanie, dystrybucję, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem. Grupa dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorcom. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości ok. 191 tys. km. Podmiotem dominującym w Energa Grupa Orlen jest Energa SA z siedzibą w Gdańsku. Jej akcje są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od grudnia 2013 roku. Wchodzą w skład indeksu największych polskich spółek giełdowych (WIG 30) oraz w skład indeksów spółek odpowiedzialnych społecznie: RESPECT Index i FTSE4Good Emerging- informuje GKS Cartusia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj