Ecstasy, marihuana i amfetamina. Wpadł 26-latek z Kartuz

Kartuscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, przy którym znaleźli marihuanę, amfetaminę i tabletki ecstasy.

0
All-focus

Kartuscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, przy którym znaleźli marihuanę, amfetaminę i tabletki ecstasy.

Mając na uwadze obowiązujące obostrzenia sanitarne, kartuscy policjanci często patrolują miejsca, gdzie może grupować się młodzież. Tak było również w niedzielę wieczorem. Podczas patrolu rejonu szkoły w Gowidlinie, policjanci zauważyli samochód zaparkowany na poboczu drogi. Kierowca tego pojazdu zaskoczony widokiem mundurowych zaczął zachowywać się nerwowo. To wzbudziło podejrzenie u funkcjonariuszy, którzy przeszukali mężczyznę i jego samochód. Przy 26-latku funkcjonariusze znaleźli ponad 40 gramów amfetaminy i ponad 20 gramów marihuany oraz tabletki ecstasy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Następnie do działań włączyli się funkcjonariusze z komisariatu policji w Sierakowicach, którzy pojechali do domu 26-latka. Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, funkcjonariusze znaleźli kolejne narkotyki – prawie 60 gramów marihuany. Ponadto mundurowi ustalili osoby, które kupowały narkotyki od zatrzymanego mężczyzny.

26-latek usłyszał zarzuty posiadania i udzielania narkotyków, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Wobec mężczyzny został skierowany wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. O jego losie zadecyduje sąd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj