Dodaj zdjęcie na Instagram i stań się częścią naszego profilu!

Nie jest tajemnicą, że nasz portal tworzą... ludzie. I to właśnie Wam, drodzy Czytelnicy, dedykujemy wszystkie wiadomości. Jednocześnie prowadzimy profil na Instagramie, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia miast i natury Kaszub oraz fotografie mieszkańców z regionu.

0

Nie jest tajemnicą, że nasz portal tworzą… ludzie. I to właśnie Wam, drodzy Czytelnicy, dedykujemy wszystkie wiadomości. Jednocześnie prowadzimy profil na Instagramie, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia miast i natury Kaszub oraz fotografie mieszkańców z regionu.

Na profilu https://www.instagram.com/kle.news/ możecie zobaczyć niesamowite zdjęcia z okolic Kartuz i Lęborka. Dodajemy tam też memy, informacje o konkursach oraz oczywiście fotografie mieszkańców z regionu. Profil KLE news, tak samo jak portal, prowadzony jest z myślą o ludziach i dla ludzi. Dlatego właśnie liczymy na to, że będziecie brać czynny udział w kierowaniu naszym kontem na Instagramie.

Zdjęcia możecie wysyłać do nas na Facebooku TUTAJ bądź na adres e-mail: info@kle-news.pl. Najlepszym jednak sposobem będzie dodanie zdjęcia na swoim profilu na Instagramie i dopisanie hasztagu „#klenews„. Wasze fotografie będziemy regularnie publikować – w ten sposób stworzymy zbiór najładniejszych zdjęć z regionu!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj