„Czyste Powietrze”. Złóż wniosek o dofinansowanie w CHOMS Sierakowice

Market budowlany CHOMS Sierakowice to jedno z niewielu przedsiębiorstw na Kaszubach, które kompleksowo pomagają przystąpić klientom do programu „Czyste Powietrze”. Otrzymanie dofinansowanie na wykonanie elewacji jeszcze nigdy nie było tak proste!

0

Market budowlany CHOMS Sierakowice to jedno z niewielu przedsiębiorstw na Kaszubach, które kompleksowo pomagają przystąpić klientom do programu „Czyste Powietrze”. Otrzymanie dofinansowanie na wykonanie elewacji jeszcze nigdy nie było tak proste!

Program „Czyste Powietrze” zakłada poprawę jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Narzędziem w osiągnięciu celu jest dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych przez wszystkie osoby fizyczne, będące właścicielami domu jednorodzinnego. Przed złożeniem wniosku muszą mieć jednak już udzielone pozwolenie na budowę. To dofinansowanie zarówno do rozpoczętych, jak i dopiero planowanych działań.

W ramach programu „Czyste Powietrze” możesz dostać dofinansowanie na ocieplenie domu. Wnioski są zbierane i oceniane na bieżąco przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Do wniosku powinien być dołączony audyt energetyczny budynku, który wskaże, jakie są jego największe potrzeby.

Jak zdobyć dofinansowanie od A do Z 

Na ten temat można napisać długą, dość skomplikowaną instrukcję. W tym artykule jednak wskażemy firmę, która kompleksowo zajmie się Twoją inwestycją.

W CHOMS Sierakowice nie tylko zakupisz materiały na ocieplenie elewacji oraz wykonanie tynków, ale również zgłosisz się do programu „Czyste Powietrze”. Doradcy handlowi służą radą odnośnie wyboru najlepszych materiałów budowlanych, zrobią ofertę cenową oraz dostarczą towar na wskazany adres. Przygotują za Ciebie wniosek i pozostałą dokumentację konieczną do uczestnictwa w programie. Zorganizują Ci audyt i będą służyć pomocą aż do momentu otrzymania dofinansowania.

– Market CHOMS to jeden z nielicznych punktów, w których można skorzystać z kompleksowej obsługi i pomocy w uzyskaniu dotacji z programu „Czyste Powietrze” – mówi Piotr, przedstawiciel handlowy w firmie BOLIX. – Nasze produkty zaliczają się do materiałów, dzięki którym można uzyskać dofinansowanie. Dlatego też rozpoczęliśmy współpracę z marketem CHOMS, który oferuje kompleksową obsługę w tym zakresie.


Przyjdź do marketu budowlanego CHOMS i dowiedz się więcej o dofinansowaniu na termomodernizację budynku.

CHOMS

Ul. Kartuska 30, 83-340 Sierakowice

Tel.: 607 465 831

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj