Co słychać u Pogoni Lębork?

Sześć tygodni intensywnie trenuje już zespół seniorów Pogoni Lębork, przygotowując się do rundy rewanżowej w IV lidze.

0
Sześć tygodni intensywnie trenuje już zespół seniorów Pogoni Lębork, przygotowując się do rundy rewanżowej w IV lidze.
W sobotni poranek, 15 lutego drużyna zaliczyła tzw. „teren”. W zajęciach uczestniczyli praktycznie wszyscy dostępni gracze bez Przemka Kostucha i juniorów, którzy w południe rozegrali sparing z Gryfem Wejherowo.
Zajęcia biegowe w malowniczym i pokrytym wzniesieniami lesie za stadionem i strzelnicą poprowadził specjalista od przygotowania fizycznego, Dariusz Nawrocki. Wszystkiemu przyglądał się trener Waldemar Walkusz. Zawodnicy podczas półtoragodzinnych zajęć przebiegli wiele kilometrów i zaliczyli dużo ćwiczeń. Co chwilę zatrzymywali się, by mierzyć tętno. Tego typu specjalistycznych treningów i monitoringu ma być w Pogoni więcej.

Za zespołem Pogoni trzy gry kontrolne (Pogoń – Wikęd Luzino 1:0, Pogoń – GKS Przodkowo 2:3 i Pogoń – KS Chwaszczyno 3:1) oraz trzy sparingi do rozegrania (Pogoń – Stolem Gniewino, Bałtyk Gdynia – Pogoń i Pogoń – Sparta Sycewice). Do startu ligi pozostały trzy tygodnie. W drużynie zobaczymy kilku nowych zawodników, w tym juniorów – wychowanków wdrażających się dopiero do dorosłej piłki. Dobrą wiadomością jest brak kontuzji. Na kolano narzeka tylko Gracjan Miszkiewicz. Uczestniczył on jednak w sobotnich zajęciach, choć nie wszystkich ćwiczeniach na pełną skalę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj