Cartusia 1923 to klub piłkarski, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Sukcesy zawodników z tej sekcji odbijają się głośnym echem w powiecie kartuskim. Teraz i Ty możesz stać się częścią zespołu!
W dobie pandemii działania sportowców były mocno ograniczone ze względu na nałożone przez rząd obostrzenia. Jednak sekcja piłkarzy z Cartusii nie poddawała się. Młodziki uczestniczyły w treningach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Trenowali oszczędnie, w odstępach, ale z uśmiechami na twarzach.
Nadszedł czas, aby rozszerzyć kadrę. Cartusia wystartowała z naborem do drużyny juniorów. Twoje dziecko ma szansę trenować pod okiem trenera, którego zawodnicy są teraz częścią czołowych polskich klubów piłkarskich: Widzew Łódź oraz Raków Częstochowa. Właśnie w Cartusii 7 lat temu zaczęli swoją karierę sportową.
Klub jest częścią projektu „Piłkarska Przyszłość z Lotosem”. Dzięki temu zawodnicy są wyposażeni w wysokiej jakości sprzęt treningowy oraz ubiór sportowy. Piłkarze z sekcji otrzymują stypendia i z powodzeniem dostają się do klas sportowych w szkołach w Trójmieście.
W trakcie treningów młodzi zawodnicy będą mogli rozwinąć swoją pasję, cieszyć się sportową rywalizacją i spędzić aktywnie czas wolny.
Zapisy właśnie wystartowały i będą trwały do końca roku szkolnego, a treningi ruszą już na początku wakacji!
Chęć udziału i więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 508-294-032.