Cartusia prężnie ćwiczy formę

21 lutego na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni IV liga Cartusia 1923 Kartuzy zmierzyła się z młodymi piłkarzami Arki Gdynia z grupy U - 18, którzy występują w Centralnej Lidze Juniorów. Wyrównany pojedynek zakończył się porażką dla kartuskich zawodników.

0
Obraz Michal Jarmoluk z Pixabay

21 lutego na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni IV liga Cartusia 1923 Kartuzy zmierzyła się z młodymi piłkarzami Arki Gdynia z grupy U – 18, którzy występują w Centralnej Lidze Juniorów. Wyrównany pojedynek zakończył się porażką dla kartuskich zawodników.

Cartusia w składzie: Bach (80′ Wezel)- Raulin, Dawidowski, Jankowski, Wenta- Malanowski (46′ test), Kuss (70′ Turowski), Bodzak, (test), Piór (46′ test)- Ustowski po zaciętej walce na boisku, uległa zawodnikom z Gdyni, kończąc mecz z wynikiem 0:1. Bramka padła w 21 minucie w wyniku problemów z defensywą i strzale z bliskiej odległości.
W składzie Cartusii zabrakło kluczowych zawodników, między innymi kapitana drużyny – Marcina Adamkiewicza. W trakcie spotkania trener Błażej Adamus przyglądał się grze zawodników testowych. Cartusia rozważa zmiany kadrowe przez rozpoczęciem jesiennej ligi. Mają one zostać ogłoszone niebawem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj