Cartusia po drugim sparingu w sezonie

W piątkowy wieczór na boisku treningowym w Kartuzach, Cartusia rozegrała drugi sparing po długiej przerwie wynikającej z pandemii COVID-19. Rywalem kartuskiej drużyny był klub GKS Sierakowice.

0
źródło foto: Cartusia 1923

IV ligowa Cartusia 1923 Kartuzy uległa GKS Sierakowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla przeciwnika. Bramki w derbach powiatu kartuskiego strzelali Paweł Piór dla Cartusii (11′), a dla GKS Sierakowice Kacper Zengierski (22′) i Jakub Hoffmann (69′). W czasie meczu zaskoczeniem była bramka Pawła Pióra, który przymierzył z 25 metra w samo okienko bramki. To jednak nie wystarczyło do zwycięstwa, ambitnie grający goście jeszcze w pierwszej połowie doprowadzili do remisu, a w drugiej zdobyli drugą bramkę i wyszli na prowadzenie.