Cartusia odpadła w Pucharze Polski

Piłkarze IV ligowej Cartusii 1923 Kartuzy nie dali rady niżej notowanej drużynie Sokoła Zblewo.

0
Pojedynek rozegrał się w Zblewie w ramach III rundy rozgrywek Pucharu Polski. Cartusia 1923 Kartuzy przegrała 3:1 z drużyną Sokoła Zblewo.
Regulaminowy czas zakończył się remisem 1:1, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Tą lepiej zagrali gospodarze, którzy najpierw w 2 minucie wyszli na prowadzenie, a potem w ostatniej minucie meczu ustalili wynik spotkania na 3:1.
Na uwagę zasługuje kolejny debiut w seniorskiej piłce wychowanka Cartusii, 17-letniego bramkarza Teofila Wezel.

Bramki strzelali:

1:0 Kugiel Damian (28′), 1:1 Rypel Paweł (k. 39′), 2:1 Gronkowski Kamil (92′), 3:1 Wenta Mateusz (120′)