Buduj z GRONOBUD. Ostatnie wolne terminy na zlecenia brukarskie!

Tegoroczny sezon brukarski trwa w najlepsze. Coraz więcej mieszkańców Kaszub decyduje się na wyłożenie przed domem kostki, bruku czy też płyt. Firma GRONOBUD otwiera ostatnie już w tym roku zapisy na zlecenia brukarskie - skorzystaj!

0

Tegoroczny sezon brukarski trwa w najlepsze. Coraz więcej mieszkańców Kaszub decyduje się na wyłożenie przed domem kostki, bruku czy też płyt. Firma GRONOBUD otwiera ostatnie już w tym roku zapisy na zlecenia brukarskie – skorzystaj!

Firma Budowlana GRONOBUD pracuje pełną parą. I choć ten sezon brukarski będzie dłuższy niż poprzednio, wykonawca ogłasza już ostatnie w tym roku zapisy na zlecenia brukarskie.

– Znacząco przybyło nam klientów z Kaszub. To dlatego, że producenci kostek oferują coraz więcej ciekawych produktów i rozwiązań w przystępnych cenach. Żyjemy też w czasach, gdzie już mniejsza część społeczeństwa ma czas na prace w ogrodzie. Kostka brukowa to estetyczne i wygodne wyjście z sytuacji – mówi właściciel firmy GRONOBUD, Daniel Gronostajski.

Firma oferuje kompleksową obsługę zlecenia zaczynając od fachowego doradztwa i wyceny, kończąc na dostarczeniu towaru i realizacji.

Drugim filarem firmy jest wynajem minikoparki. Więcej informacji o tej usłudze oraz o wolnych terminach na zlecenia brukarskie pod numerem telefonu: 506 359 904.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj