Agnieszka Choszcz w półfinale Miss Polski!

Mieszkanka Lini będzie reprezentowała Kaszuby w półfinale Miss Polski 2019.

0
Mieszkanka Lini będzie reprezentowała Kaszuby w półfinale Miss Polski 2019.
Agnieszka Choszcz to 22-letnia mieszkanka miejscowości Linia (pow. wejherowski). Uwielbia grać na saksofonie, jednak znaczną część jej wolnego czasu pochłania sport. Półfinalistka trenuje piłkę nożną w kobiecej drużynie „Lew Lębork”.

– Nie wyobrażam sobie tygodnia bez prowadzenia jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Lubię dbać o zdrowy wygląd swojego ciała, co przekłada się oczywiście na sukcesy w modelingu – mówi Agnieszka.

Mieszkanka Lini na swoim koncie ma już między innymi tytuły II Vice Miss w konkursie Bursztynowa Miss Polski 2017, Miss Bikini w światowej klasy konkursie Miss Earth Poland 2018 oraz I Vice Miss Pomorza Środkowego. Już niedługo Agnieszka będzie walczyła także o tytuł najpiękniejszej Polki.
Na eliminacje konkursu Miss Polski 2019 przybyło blisko 150 dziewcząt z całego kraju. Kandydatki zaprezentowały się przed jurorami w strojach kąpielowych oraz letnich stylizacjach. Oprócz wyglądu zewnętrznego sędziowie kładli duży nacisk na charakter przyszłych półfinalistek. Dziewczyny musiały udowodnić, że swoją osobowością potrafią podbić niejedno serce.
Do ścisłego półfinału dostało się tylko 46 kandydatek. Wśród nich znalazła się także Agnieszka Choszcz. Teraz reprezentantkę Kaszub czeka dużo pracy i przygotowań przed tak ważnym, kolejnym etapem Miss Polski 2019. My tymczasem życzymy jej powodzenia i trzymamy kciuki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj