Agnieszka Choszcz powalczy o tytuł najpiękniejszej Polki!

Reprezentantka Kaszub dostała się do finału Miss Polski 2019.

2

Reprezentantka Kaszub dostała się do finału Miss Polski 2019.

Agnieszka Choszcz to 22-letnia mieszkanka miejscowości Linia (pow. wejherowski). Wśród osiągnięć na swoim koncie ma już między innymi: tytuł II Vice Miss w konkursie Bursztynowa Miss Polski 2017, Miss Bikini w światowej klasy konkursie Miss Earth Poland 2018 oraz I Vice Miss Pomorza Środkowego.

Ważnym etapem w życiu pięknej Polki były eliminacje do konkursu Miss Polski 2019. Te z kolei, można powiedzieć, Agnieszka przeszła śpiewająco. Najpierw ze 150 dziewcząt z całego kraju wybrano 42 kandydatki, które 6 września w Świnoujściu podczas półfinału konkursu zaprezentowały publiczności swoje wdzięki.

I tak jury konkursu wybrało grupę 22 finalistek, które już w grudniu na Śląsku będą konkurować o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Wśród nich oczywiście nie zabraknie reprezentantki Kaszub, Agnieszki Choszcz.

– Każda z dziewczyn jest zupełnie inna, wyjątkowa pod względem urody i charakteru. Dlatego konkurencja była na wysokim poziomie, szanse były wyrównane. Jednakże jest mi bardzo miło, że to właśnie ja zostałam wyróżniona i będę reprezentować Kaszuby w finale Miss Polski 2019 – mówi Agnieszka Choszcz.

Retransmisję gali półfinałowej Miss Polski 2019 można obejrzeć 16 września na antenie TV4.

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj