Adaś z Banina potrzebuje pomocy

Adam cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce i potrzebuje pomocy.

0
Foto: UG Żukowo

Adam cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce i potrzebuje pomocy.

Adam cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Przed nim skoki wzrostowe, które mogą sprawić, że chłopczyk straci sprawność, na którą pracował całe swoje życie. Operacje planowane w klinice Leuven w Belgii nie tylko zabezpieczą go przed utratą sprawności, ale dadzą szansę na dużą poprawę w poruszaniu się.

– Do tej pory nasza rodzina radziła sobie z wydatkami związanymi z różnymi formami rehabilitacji. Obecnie Adam wymaga operacji, która wraz z rehabilitacją przekracza nasze finansowe możliwości. Chcielibyśmy, aby jego zdrowie pozwalało na dalsze rozwijanie talentów, aby wyrósł na samodzielnego, szczęśliwego i dzielącego się ze światem swoimi talentami człowieka – mówi Karolina, mama Adama. 

Adam jest bardzo aktywny. W teatrze „Jantark” szerzy wiedzę o kulturze Kaszubów, bierze udział w akcjach sprzątania świata, sadzeniu kwiatów w swojej miejscowości, a także w biegach charytatywnych.

– Mieszkańcy gminy Żukowo mają wielkie serca, potrafią solidaryzować się i pomagać sobie. Pomoc dla Adama to moment, w którym po raz kolejny możemy pokazać, że potrafimy wspierać się nawzajem. Gorąco zachęcam Państwa do pomocy– mówi Wojciech Kankowski, burmistrz gminy Żukowo.

Zbiórkę pieniędzy na operację wraz z rehabilitacją znaleźć można tutaj:

https://www.facebook.com/donate/390856328515856/390856335182522/

https://dzieciom.pl/podopieczni/22882

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj