Tak wygląda królestwo balonów w Lęborku! BalloonBar z zakręconą ofertą

W Lęborku niedawno otwarto nowy punkt z dekoracjami i nie tylko. BalloonBar to królestwo balonów, które uświetnią każdą imprezę oraz wydarzenie. Zajrzeliśmy do środka!

0

W Lęborku niedawno otwarto nowy punkt z dekoracjami i nie tylko. BalloonBar to królestwo balonów, które uświetnią każdą imprezę oraz wydarzenie. Zajrzeliśmy do środka!

BalloonBar to owoc pracy ludzi pełnych pasji. Pierwszy punkt powstał w Rumi, gdzie podbił serca klientów. Niedawno drugi sklep otwarto w Lęborku.

– Nasz party shop w Lęborku powstał z myślą o mieszkańcach tego miasta, którzy w poszukiwaniu ciekawych dekoracji, balonów z helem, czy śmiesznych upominków musieli do tej pory udawać się do pobliskich miast lub dokonywać zakupów przez Internet. Właściciel sklepu, Łukasz Michalski jest z tym miastem związany od urodzenia i mieszkał tu do niedawna. Mamy tu rodzinę, wielu znajomych oraz klientów, którzy do tej pory składali zamówienia w naszym sklepie w Rumi – Magdalena Rybczyńska, współwłaścicielka BalloonBar party shop.

W BalloonBar można znaleźć dekoracje i upominki na różne okazje. Oferta sklepu skierowana jest do klientów indywidualnych, firm i dużych korporacji. Lęborski party shop to jednak przede wszystkim balony: lateksowe, foliowe, plastikowe – setki wzorów w przeróżnych kolorach i różnych wielkościach, które można napompować helem.

– Realizujemy zamówienia na balony z nadrukiem oraz z indywidualnymi napisami. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży balonowej sprawia, że o balonach wiemy wszystko. Jesteśmy solidni i terminowi. Pracujemy na balonach uznanych producentów, wykorzystujemy najlepszy i profesjonalny sprzęt  – dodaje Magdalena Rybczyńska.

Jak na królestwo balonów przystało, firma BalloonBar oferuje kompleksowe dekoracje balonowe na imprezy prywatne i komercyjne. Oprócz tego w party shop znajdziemy: balony personalizowane, nadruki na balonach, bramy balonowe, fontanny czekoladowe, fontanny na napoje, maszyny do waty cukrowej i maszyny do popcornu.

– Jeżeli jest coś, czego nie mamy – sprowadzimy to na specjalne zamówienie klienta lub przywieziemy z naszego drugiego sklepu, który mieści się w Rumi – mówi współwłaścicielka firmy.


Sprawdź ofertę BalloonBar party shop!

Dworcowa 12 84-300 Lębork

Tel.: 697 618 110

http://www.balloon-bar.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj