WOLF URBAN – unikatowy dąb w Twoim domu już od 400 zł!

Dziś na językach manufaktura drewna, czyli coś dla miłośników skandynawskich, niepowtarzalnych, ręcznie robionych mebli i nie tylko. Na terenie powiatu lęborskiego pojawiła się nowa firma, która wniosła powiew świeżości do świata wnętrz.

0

Dziś na językach manufaktura drewna, czyli coś dla miłośników skandynawskich, niepowtarzalnych, ręcznie robionych mebli i nie tylko. Na terenie powiatu lęborskiego pojawiła się nowa firma, która wniosła powiew świeżości do świata wnętrz.

WOLF URBAN Manufaktura Drewna to odpowiedź dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność i cenią naturalne piękno. Właśnie te dwie cechy możemy przypisać do ręcznie wyrabianych stolików kawowych i dekoracyjnych, luster oraz lamp z litego drewna autorstwa firmy WOLF URBAN.

– Stoliki mamy przede wszystkim z grabu, dębu i topoli. Każdy z nich ma inny kształt, nie da się go ponownie odtworzyć. To w końcu sama natura – mówi Katarzyna Urban, właścicielka firmy WOLF URBAN.

Klienci mogą wybierać stoliki spośród kilku opcji kolorystycznych. Dostępne są wersje w połysku, w macie, jasne i ciemne. Oprócz tego możemy sięgnąć po stolik rustykalny lub naturalny i zdecydować się na jego rozmiar, a także kształt i rodzaj drewna.

– Choć wybór jest u nas duży to jeszcze raz zaznaczam, że nie ma dwóch takich samych stolików. Możemy wykonać podobne, ale chcemy zachować ich oryginalność i unikatowość. Zależy nam, aby nasze wyroby były niezwykłe i niepowtarzalne, a to odróżnia nas od tzw. „sieciówek” – dodaje Katarzyna.

Jak wygląda proces tworzenia stolików? 

W rozmowie z właścicielką firmy WOLF URBAN dowiedzieliśmy się, że stworzenie takiego unikatowego mebla może zająć nawet kilka miesięcy. Jak to wygląda w praktyce?

Potężne drzewo najpierw jest cięte na plastry. Wtedy rozpoczyna się długi proces suszenia, przekładania i przenoszenia plastrów. Odpowiednio wysuszone płaty ruszają na obróbkę, czyli odkorowywanie, szlifowanie, wygładzanie i odkrywanie wspaniałości natury. Do plastrów mocowane są równie oryginalne nogi, które również wykonywane są pod zlecenie klienta (różnią się kształtem, wielkością i odcieniem).

– Nasze stoliki są masywne i delikatne jednocześnie. To jest natura i należy o nią dbać. Na przykład nie powinno się stawiać na nich bezpośrednio gorących rzeczy, rozlewać napoi i pocierać środkami chemicznymi. Trzeba również dopilnować, aby nie zostawiać ich na deszczu. Generalnie stoliki są zabezpieczone na różnego rodzaju warunki atmosferyczne i zabrudzenia, ale warto to zaznaczyć, bo niekiedy pomysłowość ludzi jest szeroka i nieprzewidywalna – informuje właścicielka. 

Poza stolikami firma WOLF URBAN na zamówienie wykonuje także lampy, lampki i kinkiety oraz lustra.


Zapytaj o ofertę już teraz, wysyłając wiadomość na adres e-mail: wolf87@wp.pl  lub pod numerem telefonu: 515 263 203.

Zobacz więcej TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj