48. edycja „Bazuny” w tym roku odbędzie się wirtualnie

W tym roku Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej "BAZUNA" odbędzie się na nieco innych zasadach. W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią COVID-19 wydarzenie będzie można obejrzeć wirtualnie.

0
źródło foto: Gminny Ośrodek Kultury Sierakowice

W tym roku Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej „BAZUNA” odbędzie się na nieco innych zasadach. W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią COVID-19 wydarzenie będzie można obejrzeć wirtualnie.

Wyjątkowe okoliczności jakie spotykają artystów w dobie epidemii koronawirusa zmusiły organizatorów „Bazuny” do znalezienia alternatywy. Po długich namysłach doszli oni do wnioski, że najlepszym rozwiązaniem będę koncert wirtualny. Z racji warunków jakie panują w kraju tegoroczna edycja otrzymała miano „Bazuna na drutach”.

48.Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej „BAZUNA 2020” rusza już 25 czerwca i potrwa 3 dni. Koncerty oraz konkursy zostaną przeniesione do sieci. W czasie wydarzenia można spodziewać się kaszubskich akcentów oraz sierakowickiej reprezentacji podczas piątkowego konkursu. O głosy walczyć będzie m.in. The Mind Seekers. Wszystko dziać się będzie pod tym adresem.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie organizatora oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj