Sukces Pogoni Lębork 2009 na Somonino Cup

Zawodnicy Pogoni Lębork świetnie zaprezentowali się na turnieju Somonino Cup dla rocznika 2009.

0
źródło foto: Pogoń Lębork
Zawodnicy Pogoni Lębork świetnie zaprezentowali się na turnieju Somonino Cup dla rocznika 2009.
Dowodzeni przez trenera Sebastiana Brzozowskiego młodzi piłkarze zdobyli złoto, a Piotr Krefft otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika turnieju. Świetnie w bramce spisał się też Natan Łukaszuk, który w sześciu meczach wpuścił tylko jedną bramkę.
W rozgrywkach grupowych Pogoń 2009 zremisowała 0:0 z AP Pomorzanin Gdynia i wygrała po 1:0 Amatorem Kiełpino i KS Skorzewo.
W ćwierćfinale młodzi Pogoniści wygrali w karnych z Unią Tczew 1:1 (2:1), w półfinale pokonali po serii rzutów karnych rówieśników z Gryfa Słupsk S.A. 0:0 (2:1), a w zaciętym finale ponownie wygrali z Amatorem Kiełpino, tym razem 2:0.
– To były dobrze zorganizowane zawody, gdzie nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Miło było słyszeć komplementy od innych trenerów. Faza pucharowa była bardzo zacięta, turniej był wyrównany – komentuje turniej w Somoninie szkoleniowiec Pogoni Sebastian Brzozowski.
Pogoń 2009 w turnieju zagrała w składzie: Natan Łukaszuk, Gracjan Smentoch, Piotr Krefft, Bartosz Miedziński, Maciej Gosz i Nikodem Bronk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj