Gmina Żukowo z tytułem „Symbol Polskiej Samorządności”

Decyzją Kapituły plebiscytu "Symbol 2019", gmina Żukowo uzyskała prestiżowy tytuł "Symbol Polskiej Samorządności 2019".

0

Decyzją Kapituły plebiscytu „Symbol 2019”, gmina Żukowo uzyskała prestiżowy tytuł „Symbol Polskiej Samorządności 2019”.

Podczas uroczystej gali w Katowicach nagrodę odebrali burmistrz gminy Żukowo Wojciech Kankowski oraz przewodniczący Rady Miejskiej Witold Szmidtke.

– Już sama nominacja w tak prestiżowym konkursie była dla nas pozytywnym zaskoczeniem. Przyznanie tytułu „Symbol Polskiej Samorządności” przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękuję Kapitule za docenienie naszej pracy. Przede wszystkim dziękuję jednak mieszkańcom, bo gminę Żukowo tworzą właśnie oni i to nagroda dla całej naszej społeczności – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski.

Jak podkreślają organizatorzy konkursu, Kapituła Symbolu to grono specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach. Ich ogromna świadomość rynku oraz doświadczenie biznesowe i medialne sprawiają, że Symbol plasuje się wśród najbardziej prestiżowych nagród w Polsce.

– Symbol to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów. Chcemy nagrodzić firmy, przedsiębiorstwa, instytucje i samorządy, które działając na swoich lokalnych rynkach charakteryzują się najwyższą jakością zarządzania, innowacyjnością, sprawnością w pozyskiwaniu i dysponowaniu środkami unijnymi, dbałością o ekologię, ale nade wszystko o szeroko pojęte dobro mieszkańców – zaznaczają organizatorzy konkursu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj