1m2 blachy = 1zł dla Laury. Dachy Patryk Bianga zaczyna świetną akcję!

W firmie Dachy Patryk Bianga wyprzedaż końcówek serii blach trapezowych i blachodachówek trwa w najlepsze. Właściciel firmy zachęca: "za każdy sprzedany metr kwadratowy blachy, przekażemy złotówkę na konto chorującej na SMA Laury".

0

W firmie Dachy Patryk Bianga wyprzedaż końcówek serii blach trapezowych i blachodachówek trwa w najlepsze. Właściciel firmy zachęca: „za każdy sprzedany metr kwadratowy blachy, przekażemy złotówkę na konto chorującej na SMA Laury”.

Akcja świetna, bo szlachetna. Teraz w Dachy Patryk Bianga nie tylko kupisz blachy trapezowe i blachodachówki w wyprzedażowych cenach, ale przy okazji możesz pomóc chorej na SMA Laurze. Życie właśnie tej dziewczynki wyceniono na 9 milionów złotych. W całej Polsce, a szczególnie w powiecie lęborskim trwają liczne zbiórki i licytacje, aby uratować życie 17-miesięcznej mieszkanki powiatu.

– Na magazynie zostały nam końcówki serii blach trapezowych i blachodachówek, dlatego zaczynamy dużą wyprzedaż. Niektóre produkty można kupić już od 5 złotych za metr kwadratowy! Promocja obowiązuje również obróbki blacharskie – mówi Patryk Bianga.

Jak powstał pomysł „1m2 blachy = 1zł dla Laury”?

– Robimy dużą wyprzedaż, bo potrzebujemy miejsca w magazynie na nowe materiały. Akcja huczna, więc przyciągnie dużo klientów. A właśnie dzięki temu możemy również pomóc Laurze. Zachęcam do zakupów, bo za każdy sprzedany metr kwadratowy blachy, firma przekaże złotówkę na konto Laury – dodaje właściciel firmy Dachy Patryk Bianga.

Uwaga! Akcja będzie obowiązywała tylko w sobotę, 31 października w godzinach od 9:00 do 14:00!

Wyprzedażowe blachy to idealny materiał do wielu zastosowań. Świetnie sprawdzi się między innymi na zadaszenia altanek ogrodowych, budynków gospodarczych i innych.


84-300 Lębork, ul.Abrahama 10

tel. 500 205 585

e-mail: biuro@bianga.pl

http://bianga.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj